DUK

Teatro fabrikas

Mes tikimės, kad tu – 18-35 m. performatyvaus meno kūrėjas, kuris studijuoja ar jau baigęs studijas savo profesinėje srityje. Esi entuziastingas, iniciatyvus, turi begalę minčių ir ieškai, kur galėtum jas realizuoti.

Teatro fabrikas įsikūręs Kaune adresu Kęstučio g. 62, Nacionalinio Kauno dramos teatro mažųjų scenų kiemelyje. Veiklos vykdomos Tavernos, Ilgojoje salėje, šalia esančiame kiemelyje.

Žinoma, TEATRO FABRIKE vykdomi įvairūs renginiai – dalis jų orientuoti į jaunuosius kūrėjus, dalis yra pačių jaunųjų kūrėjų vykdomos edukacinės programos, dar dalis renginių – tai galimybė žiūrovams stebėti jaunųjų kūrėjų kūrybą. Belieka išsirinkti kas tau prie širdies.

Džiaugiamės visomis bendradarbiavimo galimybėmis, tai ir yra didysis TEATRO FABRIKO variklis. Jei turi minčių, kaip nori prisidėti prie TF veiklos, geriausia būtų susisiekti tel. 865606966 arba el. paštu fabrikas@DramosTeatras.lt ir išdėstyti savo lūkesčius.

Ne, Teatro fabrikas – tarpdisciplininis, puikiai randame kalbą su skirting sričių atstovais, iš to gimsta įdomiausi projektai. Pirmenybę teikiam visam performatyviajam menui, tačiau mums įdomūs visi kūrėjai kultūros vadybininkai ir meno kritikai

Platforma

Norime, kad jaunas kūrėjas būtų matomas, kad lengvai galėtų rasti sau ne tik kolegas, tačiau ir kultūros vadybininkus bei meno kritikus! Tikime, kad ši platforma ne tik suteiks galimybę prisistatyti, tačiau ir bus naujų, kūrybiškų projektų pagalbininkė.

Platforma skirta visiems performatyvaus meno jauniesiems (18-35 m.) kūrėjams, kultūros vadybininkams bei meno kritikams.

Tam, kad galėtum susikurti savo anketą, turi užsiregistruoti teatrofabrikas.lt tinklalapyje. Tai padaręs, savo paskiroje gali susikurti anketą, dėti skelbimus.

Taip, prisijungęs prie savo paskiros anketos duomenis galėsi keisti, taisyti, papildyti, padaryti anketą nematomą.

Norint panaikinti anketą, parašyk adresu fabrikas@dramosteatras.lt ir mes tau padėsime

Skelbimų pagalba galima ieškoti partnerių įvairiems projektams, kviesti prisidėti prie projektų ir pan.

Skelbimą įdėti gali registruotas vartotojas, nuėjęs į savo paskyrą. Ten yra kategoris Mano anketa, Mano skelbimai ir pan.

Pirmiausia pildant anketą turite pasirinkti, kas tu esi: jaunasis menininkas (ir) ar kultūros vadybininkas, (ir) ar meno kritikas. Tada turite užpildyti atitinkamas sritis:

  • Jaunieji menininkai – vardas, pavardė, el. pašto adresas, miestas, kokios veiklos Teatro fabrike domina, meninės sritys, trumpas prisistatymas. Taip pat gali pateikti savo slapyvardį, nuorodas į savo darbų pavyzdžius, tinklalapio adresą, įkelti nuotrauką.
  • Kultūros vadybininkai – vardas, pavardė, el. pašto adresas, miestas, kokios veiklos Teatro fabrike domina, meninės sritys, trumpas prisistatymas. Taip pat gali pateikti savo slapyvardį, patirtį, tinklalapio adresą, įkelti nuotrauką.
  • Meno kritikai – vardas, pavardė, el. pašto adresas, miestas, kokios veiklos Teatro fabrike domina, meninės sritys, trumpas prisistatymas. Taip pat gali pateikti savo slapyvardį, recenzijų/tekstų pavyzdžių, tinklalapio adresą, leidiniai, kuriuose publikuojami tekstai, įkelti nuotrauką.