Ką turi žinoti jaunasis menininkas?

2018 m. sausio pabaigoje Tavernos salėje susirinkome pirmąjame seminare „Laiko planavimas“ su Andriumi Pelegrimu. Būtent šiuo seminaru pradėjome iki pat gegužės pabaigos truksiantį seminarų ciklą „Ką turi žinoti jaunasis menininkas?“ Seminarais siekiame suteikti jauniesiems menininkams reikalingų vadybinių žinių ir svarbių įgūdžių šiandieninėje meno rinkoje. Neabejojam, kad tai žinios ir įgūdžiai, kurie labai svarbūs tam, kad kūrėjas galėtų būti pats sau vadybininku arba žinotų, ko galima reikalauti iš šios srities specialisto. Žinome, kad menininkus gąsdina dalykai, susiję su rinkodara ir vadyba.

Teatro Fabrike vykstančius seminarus veda įvairių sričių specialistai: ,,Herojaus“ mokyklos vadovas Andrius Pelegrimas, Vilniaus Universiteto Kauno fakulteto lektorė Dovilė Jankauskaitė, verslumo mokyklos ,,VERSMO“ įkūrėja Greta Besakirskytė, Agentūros MARKETINGO VALDYMAS įkūrėja Vaiva Mickuvienė, agentūros MARKETINGO VALDYMAS marketingo specialistė Marija Šapokienė, viešųjų ryšių specialistė Austėja Matusaitė ir kt.

Smagu, kad seminaruose vyrauja neformali aplinka, todėl patirtimi ir žiniomis dalinasi ne tik lektoriai, tačiau ir seminarų klausytojai aktyviai įsitraukia į diskusijas siekdami gauti kuo daugiau reikalingos informacijos. Visi lektoriai geranoriškai prisideda prie Teatro Fabriko veiklos, todėl į seminarus galime pakviesti nemokamai.

Seminarų ciklas ,,Ką turi žinoti jaunasis menininkas?“ tęsis iki gegužės mėnesio pab., vietų skaičius ribotas. Registracija vyksta el.paštu: fabrikas@dramosteatras.lt

Visus artimiausius renginius rasi renginių kalendoriuje.