Reklaminio klipo kūrimo dirbtuvės

Vasario 19 d., TEATRO FABRIKE, startavo 3 dienų reklaminio klipo kūrimo dirbtuvės kartu su vaizdo menininku R. Beržausku. Užsiėmimo metu, moksleiviai ne tik kūrė idėjos bei siužeto koncepciją, tačiau išbandė save operatoriaus/aktoriaus vaidmenyse, montavime ir taip pat prisidėjo prie reklamos gimimo.

Ridas Beržauskas – profesionalus vaizdo operatorius, prodiuseris ir menininkas, dirbantis Nacionaliniame Kauno Dramos teatre. Prieš keletą metų, buvęs Kadro TV narys, šiandiena – gerai žinomas dokumentinio filmo ,,Gente Feliz“ (liet.k. Laimingi Žmonės) kūrėjas ir sumanytojas, turintis daugiau nei 10 metų patirties vaizdo įrašų kūrime. Video meno paslapčių, 3 metus mokėsi studijuodamas Liuksemburge – grįžęs į Lietuvą, sukauptomis žiniomis dalijasi su įvairaus amžiaus vaikais ir paaugliais.

Po 3 dienų kūrybinių proveržių, moksleiviai liko sužavėti vaizdo menininko profesionalumu ir reklaminio klipo rezultatu – neįkainojama patirtis iš kurios gimė reklaminis teatro klipas ,,Teatras -kaip tu“. Pagrindinė reklamos idėja – teatro kasdienybė ir rutina, niekuo nesiskiria su tavo diena! Reklaminį klipą galite įvertinti patys:

VIDEO