Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

KLAUSYK! Pokalbių festivalis su Paul Borneu

23 gegužės, 2019 @ 19:30 - 20:30

Diskusija su verslo konsultantu Paulu Bourne’u apie kūrybiškumą [EN]

Diskusija vyks anglų kalba. Kalbina Kotryna Lingienė. Paulas Bourne’as gyvena ir dirba Kembridže – ten jis kuria kūrybišką aplinką trijuose pagrindiniuose sektoriuose, dirbdamas profesionalaus teatro direktoriumi, verslumo mokytoju ir programos „Creative Communication for Business“ konsultantu. Kaip verslumo įgūdžių ugdytojas, Paulas Bourne’as, visų pirma, pabrėžia bendradarbiavimą su menininkais, nustatant kūrybiškumo darbo vietoje galimybes, taip pat ir verslų mąstymą, komunikacijos poveikį ir pokyčius lemiantį vadovavimą. Paulas Bourne’as – vienas pagrindinių programos „EPIC: Creativity & Communication Skills“ dėstytojų, jo paslaugomis naudojasi įvairių pasaulio šalių kultūros įstaigos ir įmonės, įskaitant Britų tarybą, BBC, „Novartis“, „Procter & Gamble“, „NIKE“ ir Liverpulio futbolo klubą.

—-

Apie festivalį

15min pokalbių festivalis Klausyk! padovanos kauniečiams ir miesto svečiams įdomius ir netikėtus pokalbius įdomiose miesto vietose Europos kultūros sostinės forumo metu.

15min žurnalistai ir kiti vedėjai netikėtomis temomis kalbins Kauno „Žalgirio“ vykdomąjį direktorių Paulių Motiejūną, MO muziejaus vadovę Mildą Ivanauskienę, anglų komiką Geoffrey Browną, verslo konsultantą Paulą Bourne’ą, režisierių Gintarą Varną ir kitus. Visi šie pokalbiai bus ir gyvas podkastų, kitaip vadinamų tinklalaidėmis, įrašymas. Visus šiuos įrašus po festivalio bus galima išgirsti ir 15min Klausyk platformoje. Tai pirmasis toks mini festivalis ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje.

Vietų skaičius kiekviename renginyje bus ribotas, tad norinčius išgirsti įdomių pokalbių, kviečiame iš anksto rezervuoti vietą.

Informacija

Data:
23 gegužės, 2019
Laikas:
19:30 - 20:30
Renginio kategorija:
Interneto svetainė:
https://www.eventbrite.com/e/15min-festivalis-klausyk-pokalbis-su-verslo-konsultantu-pbourne-en-tickets-61425862408

Vieta

Teatro fabrikas
Kęstučio g.62
Kaunas, Lietuva