Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Naktinės dirbtuvės „Menas nemiega“

12 sausio, 2019 @ 20:00 - 13 sausio, 2019 @ 02:00

TF Menas nemiega

Nepramiegok, nes menas Teatro fabrike nemiega!

Vienas šiuolaikinės poezijos eilėraštis, netradicinė teatro erdvė, trys skirtingos meno rūšys – elektroninė muzika, vaizdo projekcijos, šiuolaikinis šokis – ir trys jauni, tačiau daug įvairiapusiškos patirties turintys kūrėjai, kviečia kartu eksperimentuoti. Išbandyk elektroninės muzikos kūrimą, išgyvenk judančio kūno poeziją bei prisiliesk prie vizualizacijų kūrimo pasitelkiant į pagalbą grafoprojektorius. Stebėk ir eksperimentuok, kaip skirtingos meno išraiškos veikia ir inspiruoja viena kitą, kaip sunku ar paprasta į tą poveikį atliepti ir su kokiais iššūkiais susiduriama.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija, nes dalyvių skaičius ribotas. Užpildyk trumpą anketą adresu bit.ly/menas_nemiega ir lauk patvirtinimo apie dalyvavimą!

Kūrėjai:

Ignas Andriuškevičius – muzikantas, menininkas, įsibrovimo į viešąsias erdves iniciatyvos „Betonlaužis“ CEO. Jau kelerius metus su improvizcinio meno kolektyvu „Kaunas Zoo“ tyrinėjantis ribą tarp muzikinės grupės repeticijos ir psichoterapijos seanso. Tyrinėjimų metu atveria ir nagrinėja klausimus – kaip įdėjus minimalų kiekį darbo gauti maksimalius rezultatus, koks mažiausias kiekis struktūros būtinas, kad triukšmas virstų kažkuo gražiu, kaip muzika. Šiuos klausimus menininkas bando atsakyti ekperimentuodamas su savadarbiais mechanizmais ir kviečia prie jų prisiliesti kitus.

Karolina Bielskytė – scenografė, animatorė, įvairių tarpdisciplininių projektų mylėtoja.
2014 metais buvo pripažinta The VISCOM Ian Emes apdovanojimu įsteigtu Birmingham Repertory Theatre, o jos darbai buvo eksponuojami didžiausiame pasaulyje dekoratyvinių menų ir dizaino – V&A Muziejuje Londone. Hibridinė instaliacija „Contraption“ tapo pripažinta festivaliuose Jungtinėje Karalystėje bei Lietuvoje ir tarptautinės žiuri atrinkta tarp 65 projektų iš 23 šalių dalyvauti the NEU/NOW Festivalyje Škotijoje.
2016 – 2018 metais studijavo animacijos magistrą University of the West of England, kur tyrinėjo skirtingas animacijos technikas, naująsias technologijas, projekcijų galimybes. Tuo pat metų vykdė projektus su tokius kompanijomis kaip BBC, Royal Academy of Music, Davy and Kristin McGuire ir Tessa Bide Productions.
Specializuodamasi į scenografijos ir animacijų kūrimą, Karolina dirba su įvairiais teatriniais projektais, filmais, instaliacijomis, vaizdo projekcijomis, renginiais bei reklamomis.
Daugiau: https://www.karolinabielskyte.com/

Viltė Švarplytė – šiuolaikinio šokio atlikėja, judančio kūno tyrėja. Viltė studijavo Škotijos (Scottish School of Contemporary Dance) ir Austrijos (Anton Bruckner University) universitetuose, 2016 m. įgijo šiuolaikinio šokio atlikėjos ir šokio pedagogės bakalaurą. Kaip atlikėja pastaruosius ketverius metus Viltė pasirodė choreografo ir vizualiųjų menų atstovo Jianan Qu darbuose, kuriuose glaudžiai nagrinėjamas kūno santykis su jį supančia aplinka. Tai paskatino ją toliau gilintis į mūsų kūno ir išorinės erdvės nuolatinę sąveiką; šiuo metu Viltė domisi judesio tyrinėjimu, atrandant išraiškos formas, kurios kurtų jautrų santykį savimi, savo kūnu, jį supančia aplinka bei žiūrovu. Dažnai esanti kelyje ir vis sugrįžtanti į Lietuvą, Viltė klausia, kaip namų pojūtis gali būti kuriamas nuolatiniame judėjime.

Kilus klausimamas kreiptis: fabrikas@dramosteatras.lt arba tel. 8 656 06966

Informacija

Pradžia:
12 sausio, 2019 @ 20:00
Pabaiga:
13 sausio, 2019 @ 02:00
Renginio kategorija:

Vieta

Teatro fabrikas
Kęstučio g.62
Kaunas, Lietuva