Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Registracija į TF platformą

4 sausio, 2019 @ 18:00 - 23 kovo, 2019 @ 17:00

TF platforma

Jaunieji performatyvaus meno kūrėjai, kultūros vadybininkai bei meno kritikai gali registruotis ir užpildyti savo anketas TF platformoje.

Šios platformos idėja – suburti jaunuosius menininkus, kultūros vadybininkus ir meno kritikus į vieną būrį, bei padaryti viešai prieinamą duomenų bazę.

Kam to reikia?  Tau. Tai ne tik priemonė paskatinti bendradarbiavimą, naujų idėjų gimimą, tačiau ir suteikti jums galimybę prisistatyti, būti matomiems. Ir mums – visoms kultūros įstaigoms, kurios dažnai turi įdomių ir vertingų pasiūlymų rezidencijoms ir naujiems projektams.

Kaip veikia?Užsiregistruoji sistemoje, sukuri anketą. Įkeli savo nuotrauką, nurodai su kokiomis sritimis dirbi, kokios TF veiklos dominą, kokios patirties turi, bei įkeli nuorodas į pavyzdžius.

Kad būtų paprasčiau ieškoti partnerių ir bendraminčių – sukūrėme skelbimų lentą. Čia gali dėti skelbimus į tokias kategorijas kaip kviečia dalyvauti ar partnerių paieška, kur laukiamas idėjos, projekto pristatymas ir pasidalinimas ko jam įgyvendinti ieškote.

Užsiregistruok, įkelk anketą ir pajausk laisvę kurti TF!

Informacija

Pradžia:
4 sausio, 2019 @ 18:00
Pabaiga:
23 kovo, 2019 @ 17:00
Renginio kategorija: