Veikla

Edukacija

Edukacija Teatro fabrike

Kūrybiškumą, meno supratimą ir pajautimą ugdome ir vaikams, jaunimui. Tai puiki galimybė susipažinti su meno rūšimis ar formomis, pabendrauti su kūrėjais, išbandyti savo kūrybiškumą ir kūno galimybes. Visą informaciją apie renginius galite sekti renginių kalendoriuje.

Seminarai

Viešieji ryšiai TEATRO FABRIKAS

2018 m. pradėjome seminarų ciklu „Ką turi žinoti jaunasis menininkas?”. Sausio – birželio mėn. besitęsiančių seminarų metu charizmatiški ir patyrę lektoriai dalinasi savo žiniomis aktualiais laiko planavimo, marketingo, projektų rašymo, vadybiniais klausimais.

Kūrybinės dirbtuvės

dirbtuvės Teatro fabrike

Kūrybinės dirbtuvės jauniesiems menininkams skirtos profesinių įgūdžių tobulinimui, naujiems atradimams, meno formų išbandymams ir susipažinimui. Šias dirbtuves veda patirties turintys profesionalai arba žinių ir įgūdžių nestokojantys jaunieji kūrėjai. Visi artimiausi rengiai – renginių kalendoriuje.

Bendradarbiavimas

Gallery weekend Kaunas

Teatro fabriko veikla paremta bendradarbiavimo principu ir tarpdiscipliniškumu, iš to gimsta patys gražiausi projektai ir nauos idėjos. Taip susitinka grafinis dizainas ir performansas, fotografija ir šokis, šiuolaikinės technologijos ir paprasti sprendimai.

Kūrybiniai eksperimentai

Performansas Migrena Teatro fabrikas

Teatro fabriko erdvės – netradicinės, kuriančios savo nuotaiką ir pojūčius, todėl gali būti puikiai pritaikomos įvairiems jaunųjų menininkų kūrybiniams eksperimentams. Ilgojoje salėje nuotaiką perteikė performansas MIGRENA, fotografijų paroda „Personažo gimimas“ netikėtai atgimė tarnybinėse patalpose. O apie ką svajoji tu? Susisiekime!

Projektai

Teatro fabriko projektai

Mes ne tik inicijuojame savo projektus, tačiau pagal galimybes taip pat prisidedame prie kitų jaunųjų kurėjų vykdomų ar teikiamų projektų. Jei turi idėjų – bendraukime.